خانه » روش های پرداخت
روش های پرداخت2019-05-26T15:08:06+04:30

روش های پرداخت

با تشکر از حسن اعتماد و خرید شما و در نظر گرفتن اینکه آسایش مارکت یکی از فروشگاه های اینترنتی کشور با هویت، آدرس و مدیریت شناخته شده می باشد و فعالیت خود را از سال 1393 آغاز نموده است. و از همه مهم تر اینکه دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد، مشتریان می توانند با اطمینان خاطر نسبت به انجام خریدهای خود و واریز وجه به شماره حساب های اعلام شده در زیر بصورت آنلاین یا آفلاین از آسایش مارکت اقدام نمایند.( مراجعه به صفحه درباره آسایش مارکت )

کالاهای گروه (الف): کالاهای غیر سفارشی (عمومی و آماده سایت)

– انتقال مستقیم بانکی

در صورتیکه کالای مورد تقاضای شما یکی از کالاهای عمومی و آماده (بدون نیاز به سفارش ساخت)، مانند انواع کولر آبی،  پمپ و… باشد، می توانید وجه کالا را از روش پرداخت انتقال مستقیم بانکی در زمان ثبت سفارش خرید در سایت انجام دهید.

کالاهای گروه (ب): کالاهای دارای سفارش ساخت

اگر کالای مورد نیاز شما از گروه کالاهایی مانند بویلر ، چیلر و… که نیازمند سفارش ساخت بر اساس ظرفیت و مشخصات فنی ویژه دارند باشد، لازم است پس از دریافت پیش فاکتور همراه با مشخصات فنی دقیق از کارشناسان فروش شرکت آسایش مارکت و تعیین و تایید مشخصات فنی کامل، ظرفیت، تعداد، ابعاد و زمان تحویل کالا نسبت به واریز حداقل 50 درصد از مبلغ سفارش کالا بصورت پیش پرداخت به یکی از شماره حساب های قید شده زیر اقدام نمائید.

بدیهی است پس از آماده شدن سفارش و بازدید خریدار یا نماینده قانونی وی از محصول و تایید نهایی، پس از واریز الباقی وجه، نسبت به حمل و ارسال کالا اقدام خواهد گردید.

پرداخت کارت به کارت

افرادی که امکان پرداخت از طریق انتقال مستقیم بانکی را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید.

شماره حساب های آسایش مارکت :


با تشکر از حسن اعتماد و خرید شما، در صورتیکه مایل به دریافت اطلاعات بیشتر از مجموعه آسایش مارکت هستید، لطفا روی لینک درباره آسایش مارکت کلیک فرمائید.

(آسایش مارکت از سال 1386 فعالیت خود را آغاز نموده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد.)