خانه » ارسال در کوتاه ترین زمان
ارسال در کوتاه ترین زمان2019-08-03T08:51:07+04:30

به طور کلی زمان ارسال کالاها و سفارشات مشتریان آسایش مارکت و تحویل کالا به مشتری برای کالاهای گروه الف مانند انواع کولرهای آبی، مبدل حرارتی صفحه ای، مشعل، پمپ، پکیج گرمایشی، فن کویل، داکت اسپلیت و دیگر کالاهایی که نیاز به سفارش ساخت ندارند، در شرایط عادی در اصفهان به مدت 3 تا 6 ساعت کاری و در شهرستان ها حداکثر دو روز کاری و بر اساس مسافت بین مبدا و مقصد و زمان ثبت سفارش متغیر است.

نحوه ی تحویل کالا به مشتریان به شرح زیر خواهد بود:
نکته : تحویل کالا در هر گروهی تا جلوی درب ساختمان صورت می گیرد، حمل در داخل طبقات و واحدها در حیطه وظایف شرکت های حمل و نقل نمی باشد. مگر اینکه قبل از ارسال ضمن پرداخت هزینه جداگانه هماهنگی های لازم انجام شود.

روش های ارسال

الف) تحویل کالا در اصفهان

تحویل سریع 6 ساعته کالا، مخصوص سفارش‏‌ کالاهای گروه الف فوق (که نیازی به سفارش ساخت ندارند) در اصفهان می باشد.

چنانچه کالاهای گروه الف ( که نیاز به سفارش ساخت ندارند)، در روزهای کاری شنبه تا پنجشنبه تا ساعت 11 صبح ثبت شوند، در همان روز به مشتریان شهر اصفهان تحویل داده می شود.

ب) تحویل کالا در شهرستان ها:

بدلیل مشکلات وصول وجه از شهرستان ها، لطفا جهت انجام ثبت سفارش خود، ابتدا نسبت به واریز وجه به یکی از شماره حساب های ذکر شده در بخش روش های پرداخت اقدام نمائید.

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بر اساس محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت خواهد بود.

لازم به ذکر است در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسند.

ارسال از طریق باربری

باتوجه به اینکه معمولاً اغلب دستگاه های سرمایش و گرمایش حجیم بوده و حمل و نقل آنها خصوصاً برای شهرهای دیگر نیازمند استفاده از خدمات باربری می باشد، در بسیاری مواقع ارسال کالا به شهرهای دیگر فقط با استفاده از باربری ها انجام می گردد.

در این روش، کالا به صورت پس کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد. هزینه باربری توسط شرکت های حمل و نقل تعیین و دریافت می گردد و مرسولات برای شهرهای نزدیک تا 24 ساعت، شهرهای دور 48 ساعت و شهرهای خیلی دور تا 72 ساعت توسط باربری ارسال خواهند شد.

  • با تشکر از حسن اعتماد و خرید شما، در صورتیکه مایل به دریافت اطلاعات بیشتر از  آسایش مارکت هستید، لطفا روی لینک “درباره آسایش مارکت” کلیک فرمائید.